Team

Directeur

Annemieke Jeene (a.jeene@primoschiedam.nl)
Maandag t/m donderdag

Groep 1 /2 A

Jasmijn Dormael
Maandag en vrijdag
Inge Konijnendijk (i.konijnendijk@loepschiedam.nl)
Dinsdag t/m Donderdag

Groep 1 /2 B B

Suzanne Schotte- Steens (s.schotte@primoschiedam.nl)
Maandag, donderdag en vrijdag
Marja Ammerdorffer (m.ammerdorffer@primoschiedam.nl)
Dinsdag en woensdag

Groep 1 /2C

Yvon Vonk (y.vonk@loepschiedam.nl)
Maandag t/m vrijdag

Groep 3

Andrea Hom (a.hom@loepschiedam.nl)
Maandag t/m woensdag en vrijdag
Irma Meijboom (i.meijboom@loepschiedam.nl)
Dinsdagmiddag en donderdag

Groep 4

Daphne de Nijs (d.dnijs@loepschiedam.nl)
Maandag t/m donderdag
Irma Meijboom (i.meijboom@loepschiedam.nl)
Vrijdag

Groep 5

Nancy van der Weel (n.vdweel@loepschiedam.nl)
Maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
Soraya de la Parra (s.delaparra@primoschiedam.nl)
Dinsdag

Groep 6 /7

Sandy Meijrink (s.meijrink@loepschiedam.nl)
Maandag, dinsdag en donderdag(om de week)
Meester Rutger (invalleerkracht)
Woensdag, donderdag en vrijdag

Groep 7 /8 

Monique Moolenaar (m.moolenaar@loepschiedam.nl)
Maandag t/m donderdag
Soraya de la Parra (s.delaparra@primoschiedam.nl)
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Specialisten


Intern begeleider en pestcoördinator

Joke Weerdenburg (j.weerdenburg@loepschiedam.nl)
Maandag, dinsdag en vrijdag

PLUS-klas

Machiel Blok (m.blok@loepschiedam.nl) (maandag)

Onderwijsondersteuner

Marja van Ammerdorffer (m.ammerdorffer@loepschiedam.nl)
Maan-, woens- en donderdag

Irma Meijboom (i.meijboom@loepschiedam.nl)
Dinsdag, donderdag en vrijdag

Gedragsspecialist

Jasmijn Dormael (donderdag)

Schoolopleider

Andrea Hom (dinsdagmiddag)

Gymleerkracht

Lisanne de Graaf (maandag)

Administratief medewerker

Tineke Vedder (t.vedder@loepschiedam.nl)
Maandag-donderdag en vrijdag

Gezinsspecialist

Nicolette Houwer (dinsdagochtend en vrijdag)

Onderwijsspecialist

Celine Nijenhuis

Fysiotherapeute

Lesley van Leur (dinsdagochtend)

Logopedist

Els van der Marel (dinsdagochtend)
Shannon Stigter

Gastvrouw

Dayanaira Martina
Ramona Veltman
Fatima Ngaoui

Bekijk hier al het nieuws